Laur Klienta dla MultiBanku

Laur Klienta dla MultiBanku

Rachunki bieżące oferowane przez MultiBank spotkały się z uznaniem Klientów biznesowych. Bank został uhonorowany LAUREM KLIENTA 2009 – ODKRYCIE ROKU w kategorii Firmowe konto dla MSP.

Nagroda za konta firmowe, to obok Godła Jakości Obsługi drugie w tym roku wyróżnienie przyznane na podstawie opinii Klientów na co dzień korzystających z usług MultiBanku. Uznanie adresatów naszych produktów to najcenniejsze trofeum jakie można zdobyć, dlatego Laur Klienta 2009 jest dla nas ogromnym zaszczytem – mówi Cezary Kocik, Dyrektor Banku ds. MultiBanku

MultiBank posiada gamę kont biznesowych zarówno dla rozwiniętych firm jak i dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Jest pionierem integracji różnych produktów i usług finansowych w ramach jednego z najlepszych w Polsce serwisów transakcyjnych umożliwiających, na przykład, jednoczesne zarządzanie finansami firmowymi i prywatnymi on-line oraz dokonywanie przelewów wewnętrznych w czasie rzeczywistym. Po zalogowaniu do serwisu, przy użyciu jednego identyfikatora i hasła, Klient uzyskuje dostęp do posiadanych w banku rachunków (prywatnych, firmowych, maklerskich, oszczędnościowych etc.).

Młodzi stażem przedsiębiorcy mogą skorzystać z pakietu MultiStarter Business oferującego bezpłatny rachunek bieżący oraz limit kredytowy w ramach Dopuszczalnego Salda Debetowego lub karty Visa Business Charge dostępnych już w pierwszym dniu funkcjonowania firmy.

Bank posiada również rozbudowaną ofertę rachunków bieżących dla rozwiniętych mikrofirm. Osoby ceniące obsługę internetową i niskie koszty mogą skorzystać z  MultiKonta e-Business Class oferującego pełną funkcjonalność rachunków elektronicznych wraz z dostępem do doradców i usług finansowych w placówkach.

Dla przedsiębiorców korzystających w zbliżonym stopniu z serwisu internetowego i obsługi w oddziałach przygotowane zostało MultiKonto Business Class. Przedstawiciele branży medycznej mają natomiast do dyspozycji specjalne MultiKonto Medicus.

Na początku czerwca 2008 w ofercie pojawił się również rachunek prestiżowy dla najbardziej wymagających Klientów – MultiKonto First Class (odpowiednik MultiKonta Aquarius dla osób fizycznych). Jego właściciele korzystają ze wsparcia dedykowanych doradców oraz możliwości negocjacji oprocentowania depozytów i warunków kredytowych.

Informacje dodatkowe:

Oferta kredytowa

MultiBank oferuje firmom:

– Dopuszczalne Saldo Debetowe
– Kredyt w rachunku bieżącym
– Kredyt obrotowy
– Kredyt inwestycyjny
– Pożyczka
– Kredyt auto-moto
– MultiKredyt Biznes
– Plan Finansowania Biznesu
– Kredyt na VAT  (dostępny wraz z produktami kredytowymi o charakterze inwestycyjnym)
– Leasing

Z pełnej gamy produktów kredytowych oferowanych przez MultiBank firma może skorzystać, jeśli istnieje na rynku powyżej 24 miesięcy oraz posiada zdolność do spłaty kredytu i, w szczególnych przypadkach, odpowiednie zabezpieczenie kredytu. W standardowej ofercie MultiBank udziela kredytów maksymalnie do kwoty 4 mln PLN.

Dla młodych firm (istniejących na rynku poniżej 12 miesięcy) MultiBank przygotował specjalną ofertę MultiStarter Business. W ramach tej oferty firma może skorzystać z kredytu od pierwszego dnia działalności (dopuszczalne saldo debetowe lub Visa Business Charge do 10 tys. zł, po 6 m-cach działalności do 20 tys. zł), bezpłatnych przelewów do ZUS i US oraz z bezpłatnej księgowości w Internecie przez pierwsze 6 miesięcy.

Laur Klienta

Laur Klienta to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przeprowadzany jest na postawie opinii konsumentów mówiących, który produkt postrzegany jest jako najlepszy. Przyznane godła stają się potwierdzeniem dobrej opinii i formą zbiorowej rekomendacji.

Laur Klienta przyznawany jest od 2005 roku w prawie 300 kategoriach. Dla każdej kategorii przeprowadzana jest ankieta, badania ad-hoc, sondaż telefoniczny lub głosowanie drogą elektroniczną na liczbie około 500 respondentów w całej Polsce.