Pilna Pożyczka – konsolidacja już w ofercie Banku Millennium

Pilna Pożyczka – konsolidacja już w ofercie Banku Millennium

Bank Millennium wprowadził do oferty nowy produkt umożliwiający Klientom spłatę dotychczasowych zobowiązań finansowych na wyjątkowo korzystnych warunkach z niższą ratą miesięczną.

Pilna Pożyczka – konsolidacja jest pożyczką konsumpcyjną przeznaczoną na spłatę niezabezpieczonych zobowiązań Klienta w innych bankach. Produkt ten umożliwia Klientowi konsolidację w jedną niższą ratę wielu dotychczasowych rat z tytułu kredytów i pożyczek gotówkowych, kart kredytowych, limitu/linii kredytowej w koncie czy kredytów ratalnych.

Pilna Pożyczka – konsolidacja nie tylko ułatwia Klientom spłatę ich dotychczasowych zobowiązań poprzez zamianę kilku miesięcznych rat na jedną, niższą, ale również oferuje oprocentowanie korzystniejsze niż inne tego typu produkty dostępne na rynku. Bank Millennium zastosował unikalny system określania oprocentowania dla Klienta, gwarantując mu tym samym korzystniejsze od dotychczasowych warunki. Oprocentowanie to może zostać obliczone na dwa sposoby – na podstawie średniej ważonej oprocentowania konsolidowanych produktów i pomniejszone o 1 punkt procentowy lub obliczone zgodnie z cennikiem Pilnej Pożyczki w Banku Millennium. Co istotne, Klient zawsze otrzymuje korzystniejsze dla niego oprocentowanie.

Ponadto, w ramach Pilnej Pożyczki – konsolidacja możliwe jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych na dowolny cel. Przez cały okres kredytowania Klient może bezpłatnie korzystać z Konta Osobistego w Banku Millennium.

Najważniejsze cechy produktu:

  • maksymalna dostępna dla Klienta kwota Pilnej Pożyczki – konsolidacja to nawet 150 000 zł bez zabezpieczeń – zarówno dla obecnych jak i nowych Klientów
  • jedna, niższa rata – wygoda spłaty
  • dodatkowe środki na dowolny cel – do 80 000 zł
  • oprocentowanie nominalne w skali roku od 7,90%
  • okres kredytowania od 6 do 72 miesięcy

Szczegóły oferty dostępne są w niemal 500 oddziałach Banku Millennium na terenie całego kraju oraz pod numerem TeleMillennium 0 801 331 331 lub +48 22 598 40 40 z telefonów komórkowych i zza granicy.