Poznaj polskie parki narodowe z WWF Millennium MasterCard

Poznaj polskie parki narodowe z WWF Millennium MasterCard

Karta kredytowa WWF Millennium MasterCard to pierwsza w Polsce karta wydana z myślą o wspieraniu ochrony środowiska. W ramach promocji, każdy Klient decydujący się na kartę otrzyma przewodnik po polskich parkach narodowych.

Jako miejsce swoich wakacji najchętniej wybieramy regiony niezniszczone przez działalność człowieka, o jak najmniejszym stopniu zanieczyszczenia powietrza i wody. Aby cieszyć się pięknem przyrody, warto zmieniać swoje codzienne przyzwyczajenia, mogące mieć wpływ na stan środowiska oraz wspierać organizacje, działające na rzecz jego ochrony.

Karta kredytowa WWF Millennium MasterCard to propozycja Banku Millennium dla wszystkich osób, dla których ważny jest stan środowiska naturalnego. Każdorazowa płatność kartą oznacza przekazanie przez Bank środków finansowych na rzecz realizacji projektów WWF Polska, polskiego oddziału największej międzynarodowej fundacji zajmującej się ochroną przyrody. Na konto organizacji zostanie przekazana także połowa pierwszej opłaty rocznej za kartę. Nowością na polskim rynku jest fakt, że karta wykonana jest z przyjaznego dla środowiska poliestru PETG, który ulega utylizacji. Karta stanowi zatem łatwy sposób na aktywne zaangażowanie się w ochronę przyrody.

Dodatkowo, pierwszych 500 klientów, którzy w okresie promocji złożą wniosek i Bank wyda im kartę kredytową WWF Millennium MasterCard, otrzyma przewodnik po polskich parkach narodowych, z którym można odwiedzić najpiękniejsze zakątki naszego kraju. Promocja trwa od 7 czerwca do 7 lipca lub do wyczerpania nagród. Wniosek można złożyć we wszystkich placówkach Banku Millennium na terenie całego kraju oraz w systemie bankowości internetowej Millenet.

Karta WWF Millennium MasterCard to także wiele dodatkowych korzyści dla jej użytkowników, między innymi rabaty w blisko 2000 punktów handlowo-usługowych w Polsce, możliwość korzystania z nieoprocentowanego kredytu nawet do 56 dni, opłacania rachunków domowych, czy rozłożenia płatności za zakupy na raty.