Usługi Gold Finance dostępne już w Łomży

Usługi Gold Finance dostępne już w Łomży

Już teraz wszyscy mieszkańcy Łomży mogą skorzystać z profesjonalnej i bezpłatnej pomocy doradcy finansowego z Gold Finance. Oddział niezależnego doradcy finansowego powstał przy ul. Legionów 91.

Ogromna różnorodność ofert dostępnych na rynku i lęk przed wyborem niewłaściwego produktu sprawiają, że coraz częściej sięgamy po poradę osób, które posiadają specjalistyczną wiedzę i dobrze orientują się w rynku – mówi Krzysztof Sobiechowski, dyrektor oddziału Gold Finance w Łomży. – Jesteśmy pewni, że rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi finansowe sprawi, że działalność oddziału Gold Finance w naszym mieście spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców – dodaje.

W oddziale Gold Finance wszyscy mieszkańcy Łomży mogą uzyskać informacje o najbardziej korzystnym rozwiązaniu inwestycyjnym dla siebie i swoich bliskich. Gold Finance oferuje ponadto szeroką gamę produktów oszczędnościowych i ochronnych, a także produkty leasingowe. W ofercie dostępne są kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, refinansowe czy pożyczki hipoteczne – dopasowane do indywidualnych potrzeb. Klienci otrzymają również dostęp do nowatorskich na rynku produktów, jak inwestycja w złoto czy diamenty. Wykwalifikowani doradcy Gold Finance pomogą wybrać najlepsze produkty z oferty wiodących instytucji finansowych, jak również zaproponują pełny model finansów osobistych.

Naszym celem jest poprawa jakości oraz zasięgu świadczonych usług, a otwarcie oddziału w Łomży jest kolejnym etapem na drodze do zapewnienia klientom możliwości przemyślanego podejmowania trafnych decyzji finansowych – zaznacza Łukasz Błażejewski, prezes Gold Finance. – Dzięki współpracy z naszą firmą klienci będą mieli szansę stawać się coraz bardziej świadomymi konsumentami rynku finansowego, otrzymując dostęp do szerokiej gamy produktów najważniejszych instytucji finansowych – dodaje.

Uzyskanie bezpłatnej porady finansowej Gold Finance możliwe jest w nowym oddziale w Łomży przy ul. Legionów 91. Doradcy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Spotkanie może się również odbyć w innym, wskazanym przez klienta miejscu.